FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Dette settet med fire kokosnøtthalvdeler er fylt med kaloririkt fett som har blitt beriket med tilsetning av proteinrike melorm. Disse førsteklasses, kaloririke tilsetningsstoffene gjør dette til en viktig energikilde for hagens fugler. Melormene gir også protein, som er en viktig byggestein for friske fugler.
Kokoshalvdelen er både praktisk og dekorativ. Fuglene kan klamre seg til skallet mens de spiser. Den er lett å henge opp og passer med sitt naturlige utseende i de fleste hager.
Kokoshalvdelen er en miljøvennlig måte å tilby fuglene mat på. Når de har spist opp maten, kan skallet kastes blant hageavfallet.
| Artikelnummer | 104980127 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 115 mm |
| Høyde | 340 mm |
| Lengde | 50 mm |
| Vekt | 0.64 kg |
| Kalorier (per 100g) | 491 |
| Hovedingredienser | Hvete, Havre, Mais, Sorghum (rød dari), Bifftalg, Svarte solsikkefrø, Stripete solsikkefrø, Solsikkehjerter, Hirse, Peanøtter, Melorm |
| Analysert innhold | Fuktighet 8.78%, Råprotein 9.8%, Råfett 26.9%, Råaske 2.22%, Karbohydrater 52.3% |
| Egnet for | Fuglebord, Klar til å henge |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|