FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Metallbelagt beskyttelsesbur som beskytter små fugler mot større inntrengere. Buret har gjennomgående åpninger på 5 cm bredde og 6,5 cm høyde. Stær og trost kan også mates, og fuglene er beskyttet mot katter og kråker.
| Artikelnummer | 945010119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 580 mm |
| Høyde | 370 mm |
| Lengde | 580 mm |
| Vekt | 4 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Svarttrost |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Pulverlakkert metall, Metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|