FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Beskyttelsespakken inneholder en 38 cm metall fuglemater og et passende beskyttelsesbur. Kan henges for seg selv, eller monteres på Vivaras kombistang ved hjelp av Vivaras tilkoblingdel for kombistang.
| Artikelnummer | 945430120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 261 mm |
| Høyde | 489 mm |
| Lengde | 263 mm |
| Vekt | 1.283 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stillits, Grønnsisisk, Stjertmeis, Spettmeis |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Metall, Plast |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|