FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Skriv inn e-postadressen din for å få varsel når den er på lager igjen:
Beskyttelsespakken inneholder en 23 cm metall fuglemater og et passende beskyttelsesbur. Kan henges for seg selv, eller monteres på Vivaras kombistang ved hjelp av Vivaras tilkoblingdel for kombistang.
| Artikelnummer | 945420120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 266 mm |
| Høyde | 338 mm |
| Lengde | 253 mm |
| Vekt | 1.002 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stillits, Grønnsisisk, Stjertmeis, Spettmeis |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Metall, Plast |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|