FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Med disse trebetongbostedene kan du hjelpe hussvalene med å finne hekkeplasser. Ungene får godt tak i den røffe innsiden, og dette gjør det lett for dem å forlate reiret. Baksiden er malt hvit. Det har nemlig vist seg at hussvaler foretrekker reir med lys bakgrunn. Bostedet blir derfor tatt i bruk raskt. Heng de kunstige reirene under takoverheng eller renne, på hus, garasjer eller uthus. Materialer for å feste bostedet er inkludert i pakken.
| Artikelnummer | 900740119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 200 mm |
| Høyde | 130 mm |
| Lengde | 160 mm |
| Vekt | 1.977 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Taksvale |
| Farge | Grå |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|