FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Plant planter, grav i sandkassen eller samle skatter utendørs – med denne fine bøtta drar barna gjerne på oppdagelsesferd. Bøtten ruster ikke så den vil vare lenge. Barn elsker å leke utendørs. Det er bra for utviklingen deres å være ute i naturen, hjelpe til i hagen eller lete etter biller i skogen. Dette gir dem opplevelse som ingen dataspill i verden kan konkurrere med.
| Artikelnummer | 675110190 |
|---|---|
| Merke | Kids in the Garden |
| Bredde | 179 mm |
| Høyde | 190 mm |
| Lengde | 232 mm |
| Vekt | 0.228 kg |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Metall, Plast |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|