FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Denne energirullen er laget for å passe i holderen Sam, i SingingFriend-serien. Den er fullpakket med viktige kalorier, inkludert høyenergi-peanøttmåltid, som er en ekte favoritt blant fugler.
Bare sett energirullen i holderen Sam fra SingingFriend, så har du invitert fuglene til fest!
Inneholder RSPO-sertifisert palmeolje.
| Artikelnummer | 102020120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 60 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Vekt | 0.245 kg |
| Kalorier (per 100g) | 530 |
| Hovedingredienser | Blandede frø, Vegetabilsk olje |
| Analysert innhold | Fuktighet 7.8%, Råprotein 7.9%, Råfett 35.5%, Råfiber 2.7%, Råaske 1.5% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|