FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Disse energirullene er laget av vegetabilsk fett og en sunn blanding av korn og fettrike frø. En delikatesse for både fettelskere og frøspisere. Legg dem ut på et fuglebord eller legg dem i vår spesielle beholder. Det tar ikke lang tid før de første gjestene dukker opp!
| Artikelnummer | 101130120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 120 mm |
| Høyde | 180 mm |
| Lengde | 30 mm |
| Vekt | 0.456 kg |
| Kalorier (per 100g) | 531 |
| Hovedingredienser | Blandede frø, Vegetabilsk olje, Hvete |
| Analysert innhold | Fuktighet 7.8%, Råprotein 7.8%, Råfett 35.5%, Råfiber 2.5%, Råaske 1.4% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|