FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Skriv inn e-postadressen din for å få varsel når den er på lager igjen:
Det er veldig morsomt for barn samt voksne å bygge flaggermuskasser selv. Kasse Igor kommer som et byggesett som er ferdigkappet og har forborede hull. Det trengs ikke snekkerverksted, en hammer som barna kan håndtere og en stjerneskrutrekker er nok. Hver kasse blir unik når du lar barna male den.
Finn et godt, varmt sted i hagen for reirkassen.
| Artikelnummer | 910230119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 350 mm |
| Høyde | 147 mm |
| Lengde | 75 mm |
| Vekt | 0.816 kg |
| Egnet dyreliv | Flaggermus |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|