FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Denne næringsrike maten for vannfugler forsikrer at barn koser seg med mating av ender og svaner! Dryss andematen på bakken eller i vannet. Maten flyter slik at hver bit blir spist! Denne andematen er mye bedre enn brød! Den inneholder proteiner og fettsyrer av høy kvalitet som bidrar til å opprettholde vannfuglenes vanntette fjærdrakt. Når vannfugler får for mye brød blir dietten i ubalanse og fordøyelses- og fruktbarhetsproblemer kan oppstå. I tillegg får ender i seg alt for mye salt, noe som kan true fuktighetsbalansen.
| Artikelnummer | 160020120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 134 mm |
| Høyde | 130 mm |
| Lengde | 127 mm |
| Vekt | 0.35 kg |
| Kalorier (per 100g) | 314 |
| Hovedingredienser | Hvete, Fiskemåltid, Hvete Middlings, Kyllingfett, Fiskeolje (laks) |
| Analysert innhold | Råprotein 20%, Råfett 7%, Råfiber 2.5%, Råaske 5.5%, Karbohydrater 42.7% |
| Egnet for | Fôring på bakken |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | And, Svan |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|