FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Under paddevandringen, og resten av året, havner frosker, padder og salamandere ofte i kummer, overvannsbrønner og dammer. Hvert år blir hundretusenvis av voksne individer fanget, sammen med utallige unger.
Vår amfibiestige er en enkel og effektiv løsning som hjelper disse dyrene med å komme seg ut uskadd. Den er slitesterk, enkel å installere og har en spesialdesignet hjørneprofil som festes i brønnens hjørne.
Enkel installasjon:
Mål: Hver del er 17,3 cm lang. Mål brønnens dybde før kjøp for å finne ut hvor mange deler du trenger.
| Artikelnummer | 920080119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 10 mm |
| Høyde | 103 mm |
| Lengde | 173 mm |
| Vekt | 0.04 kg |
| Egnet dyreliv | Frosk, Padde |
| Farge | Svart |
| Materiale | Plast |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|