FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Frosker i hagen? Gjør hagen din uimotståelig for frosker og padder med et sted hvor de kan søke ly. Vierno keramiske drivhus er et sted som er perfekt tilpasset amfibier. Men andre smådyr vil også ha glede av det beskyttende stedet.
Vierno keramikkserie inkluderer flere produkter som alle har den samme vakre naturlige fargetonen.
Ikke frostsikker.
| Artikelnummer | 910190119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 50 mm |
| Lengde | 140 mm |
| Vekt | 0.28 kg |
| Egnet dyreliv | Frosk, Padde |
| Farge | Blå, Grønn |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|