FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Vi anbefaler Fågelbadet Vierno, som er både vakker og praktisk. Fuglene setter seg på kanten for å drikke, og de minste kan til og med bade i den.
OBS: Dette produktet er laget av keramikk, og det kan derfor forekomme små variasjoner i form og farge. Keramikk er ikke frostbestandig og bør tas inn ved frost!
| Artikelnummer | 343540119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 138 mm |
| Høyde | 160 mm |
| Lengde | 123 mm |
| Vekt | 0.587 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Granmeis, Løvmeis, Stillits |
| Farge | Blå, Grønn |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|