FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Fuglekasse Barcelona WoodStone er laget av det bærekraftige materialet Woodstone trebetong. Dette materialet varer lenge og har isolerende og pustende effekter, som forbedrer klimaet i hekkekassene. Den grove strukturen i redekassen gir ungene godt fotfeste slik at det blir lettere for dem å forlate reiret. Denne halvåpne fuglekassen er laget for rødstrupe, gjerdesmett, linerle, og fluesnapper. I tillegg er den ofte interessant for trost og rødstjert.
| Artikelnummer | 906610119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 227 mm |
| Høyde | 280 mm |
| Lengde | 241 mm |
| Vekt | 4.104 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Rødstrupe, Gjerdesmett, Svarttrost, Sangdrossel, Gråfluesnapper |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|