FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Optimalt utformet fuglehus ideelt for småfugl. Når en fugl har funnet hagen din er det stor sjanse for at den vil komme tilbake år etter år. Er det noe hyggeligere enn å se gamle gjengangere igjen, og hvert år se hvordan de oppdrar ungene sine samt gjør seg klare til å fly? Passer bra for meis og andre små hagefugl.
Godkjent av ornitologer
Eksklusivt hos Vivara
Opphengshøyde minimalt 2 m
| Artikelnummer | 905350119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 215 mm |
| Høyde | 237 mm |
| Lengde | 170 mm |
| Vekt | 0.38 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Svartmeis, Toppmeis, Løvmeis, Granmeis, Pilfink |
| Farge | Grønn, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Inngangsåpning | 28mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|