FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Denne uthulede bjørkestammen smelter fint inn i de naturlige omgivelsene i hagen. Taket kan enkelt skrus av, slik at stikkontakten er enkel å rengjøre. Denne spesielle reirboksen er laget spesielt for mygg, som her får en invitasjon til å bygge redet sitt i hagen din. Men det er klart at andre fugler, som f.eks grå fluesnapper, kornkrekk eller rødstrupe kan sette pris på det og slå seg ned der. Det er også et godt sted å oppholde seg for fugler om vinteren.
| Artikelnummer | 907680119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 126 mm |
| Høyde | 208 mm |
| Lengde | 204 mm |
| Vekt | 1.131 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Rødstrupe, Gjerdesmett, Sangdrossel |
| Farge | Ulike/flerfarget, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Bjørk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|