FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Disse fuglekassene er fremstilt av vår egne holdbare WoodStone®-trebetong. Dette naturlige og solide materialet som både isolerer og puster, gir hagens fugler komfortable reir. De gir større sjanse for vellykket hekking, ekstra beskyttelse mot reirplyndrere, lang holdbarhet og 10 års garanti. Dessuten har de også fått toppresultat i tester som er gjort av fugleeksperter.
| Artikelnummer | 904960119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 240 mm |
| Lengde | 180 mm |
| Vekt | 2.01 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Kjøttmeis, Gråspurv, Spettmeis, Svarthvit fluesnapper |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Inngangsåpning | 32mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|