FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Fuglekasse Alicante WoodStone er laget av det bærekraftige materialet Woodstone trebetong. Dette materialet varer lenge og har isolerende og pustende effekter. Dette forbedrer klimaet i hekkekassene. Denne ovale hekkboksen i trebetong blir spesielt godt mottatt av våre fjærede venner. Redekassen er utstyrt med mårbeskyttelse og er tilgjengelig i forskjellige farger.
| Artikelnummer | 907010119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 357 mm |
| Høyde | 336 mm |
| Lengde | 299 mm |
| Vekt | 6.242 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Kjøttmeis, Gråspurv, Spettmeis, Svarthvit fluesnapper |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Inngangsåpning | 32mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|