FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
De er knapt merkbare, disse uthulede bjørkestammene. Passer særdeles godt i en naturlig hage. Hagefuglene setter stor pris på disse naturlige hekkestedene. Denne varianten er spesielt egnet for små meis, som fe. blåmeis og svartmeis. Taket kan skrus av for å rengjøre fuglekassen.
Produktet er laget av naturlige materialer og størrelse kan variere noe.
| Artikelnummer | 907690119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 160 mm |
| Høyde | 237 mm |
| Lengde | 258 mm |
| Vekt | 2.081 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Svartmeis, Toppmeis, Løvmeis, Granmeis, Pilfink |
| Farge | Ulike/flerfarget, Brun |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Bjørk |
| Inngangsåpning | 28mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|