FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Tårnfalker har lenge vært vant til menneskelige omgivelser og har også flyttet inn i byene våre. De hekker i kirketårn, fabrikker, på kraftledninger og i lagerbygninger. De tar gjerne over forlatte kråkereir.
Dette åpne reiret gir falkene en mulighet til å slå seg ned i hagen. Legg et lag med jord, humus fra skog eller torv i reiret og sett det opp i en høyde på minst 5 meter.
Tilløpsåpningen er 42 x 47 cm. Reiret har et opphengsbrett. (Tak 54 x 52 cm)
| Artikelnummer | 903290120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 530 mm |
| Høyde | 570 mm |
| Lengde | 400 mm |
| Vekt | 13.3 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Rødstrupe, Gjerdesmett, Svarttrost, Sangdrossel, Gråfluesnapper |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|