FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Fuglekasse Tårnseiler Woodstone Madrid er laget av det bærekraftige materialet Woodstone trebetong. Dette materialet varer lenge og har isolerende og pustende effekter. Dette forbedrer klimaet i hekkekassene.
Tårnseilere bruker hjemmene våre som erstatning for naturlige steiner og klipper. Kassen bør helst plasseres under takrenner på fasader i minst fire meters høyde. En tårnseiler trenger denne høyden for å kunne fly inn og ut. Fuglekassen er godt egnet for fasaden på grunn av det skrånende taket. Tårnseilere er videre kolonifugler, og det er derfor viktig å plassere flere redekasser sammen. Inngangsåpningen er laget nederst i denne reirboksen. Dette gjør det vanskeligere for spurv og stær å ta i bruk kassen.
Det et laget et spesielt hull for å rengjøre reirboksen på baksiden.
Ved å plassere Fuglekasse Tårnseiler Woodstone Madrid bidrar du på sikt til bevaring av denne vakre hekkefuglen, som også er veldig trofast til hekkestedet. Fuglekassen er utviklet og produsert av Vivara Pro i samarbeid med eksperter.
Obs: farge og opphengsystem kan variere noe.
| Artikelnummer | 906170120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 380 mm |
| Høyde | 240 mm |
| Lengde | 255 mm |
| Vekt | 7.5 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Tårnseiler |
| Farge | Grå |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|