FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Spurveredet er utviklet og testet i samarbeid med en naturvernorganisasjon i Nederland. Det er enkelt å henge opp på en fasade, men også enkelt å bygge inn. Skillet mellom terrassen og det egentlige reirområdet gir ekstra beskyttelse mot rovdyr. Fra denne terrassen kan gråspurvene i ro og mak skanne området før de forlater reiret.
Inkludert opphengskroker og skruer.
| Artikelnummer | 901080119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 320 mm |
| Høyde | 165 mm |
| Lengde | 160 mm |
| Vekt | 6.12 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Pilfink |
| Farge | Grå |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|