FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Dekorativ fuglerede i terrakotta, til ulike fuglearter. Takket være at en av overflatene er rett, er det enkelt å henge den opp mot en vegg eller tre. På den flate siden er det også en stor åpning som gjør det enkelt å rengjøre reiret etter hekkesesongen. Fordi åpningen er rettet mot veggen når fuglekassen er hengt opp, kan ikke andre dyr komme seg inn på den måten.
Reirkassen rengjøres med børste og vann.
Merk: innflygingspinne ikke inkludert
| Artikelnummer | 972320119 |
|---|---|
| Merke | Esschert |
| Bredde | 133 mm |
| Høyde | 168 mm |
| Lengde | 228 mm |
| Vekt | 0.778 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Kjøttmeis, Gråspurv, Spettmeis, Svarthvit fluesnapper |
| Farge | Brun |
| Materiale | Keramikk |
| Inngangsåpning | 32mm |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|