FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Kalsiumormer er larvene til den svarte soldatfluen (Hermetia illucens) og er et naturlig næringsrikt fôrinsekt. De har et høyt innhold av protein, energigivende fett og aminosyrer og et unikt høyt innhold av essensielt kalsium.
Kalsiumormer inneholder mellom tjue og førti ganger mer kalsium enn andre tørkede insekter, for eksempel den vanlige melormen. De kan fôres alene eller blandes med annet fôr. Egnet for fôring på bakken, på fuglebord eller i hengende fôringsautomater.
| Artikelnummer | 280530119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 225 mm |
| Høyde | 180 mm |
| Lengde | 225 mm |
| Vekt | 0.6 kg |
| Kalorier (per 100g) | 522 |
| Hovedingredienser | Kalsiumormer |
| Analysert innhold | Fuktighet 3.12%, Råprotein 34.23%, Råfett 41.72%, Råfiber 6.41%, Råaske 12%, Karbohydrater 2.52% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater, Fôringshus, Fôring på bakken, Frøautomat |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Kjøttmeis, Svartmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Gråspurv, Pilfink, Rødstrupe, Sangdrossel, Stær, Svarttrost |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|