FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Detta innovativa foder innehåller viktiga näringsämnen från odlade larver av den svarta soldatflugan. Insektsfett är fullt av proteiner, mineraler och aminosyror för starka och friska fåglar. Det är också ett hållbart alternativ till talg, eftersom det krävs mindre energi och vatten för att producera det.
Alla typer av fåglar kommer att frossa i dessa proteinrika fettbollar. Men du kommer särskilt att göra dem en tjänst under de kallare månaderna och den hektiska häckningssäsongen, när konkurrensen om naturliga födokällor ökar.
Bjud på maten i en av våra populära fågelmatare för meisebollar, som finns i olika former och storlekar för att passa i alla trädgårdar och utomhusmiljöer. Vi är säkra på att du kommer att göra fåglarna i din trädgård en stor tjänst med denna näringsrika godbit!
| Artikelnummer | 104250119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 105 mm |
| Høyde | 53 mm |
| Lengde | 195 mm |
| Vekt | 0.48 kg |
| Hovedingredienser | Insekt olje, Korn, Frø, Kalsium |
| Analysert innhold | Fuktighet 8.5%, Råprotein 9.6%, Råfett 26.9%, Råfiber 5.1%, Råaske 8.7% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|