FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Peanøtter og skrellede solsikkefrø inneholder massevis av kalorier, og blir derfor satt stor pris på av fugler. Dette hjertet er også fint å se på og blir både et perfekt fôr og en fin dekorasjon i hagen eller på balkongen.
Ingrediensene i hjertet kuttes i små biter, slik at det ikke er fare for at fugleunger skal kveles.
| Artikelnummer | 102890120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 100 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 45 mm |
| Vekt | 0.14 kg |
| Kalorier (per 100g) | 707 |
| Hovedingredienser | Kibbled peanøtter, Solsikkehjerter, Bindemiddel |
| Analysert innhold | Råprotein 20.6%, Råfett 67.13%, Råfiber 3.04%, Råaske 2.27%, Karbohydrater 3.67% |
| Egnet for | Klar til å henge |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|