FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Meiseboller med insekter, inneholder mye energi i tillegg til gode proteiner. Insekter er favorittmaten til mange hagefugler. Suksess er garantert med disse meisebollene. Meisebollene veier 100 gram hver.
Fordelene med Vivara meiseboller. Ekstremt høy kvalitet; høyt fettinnhold, uten tilsetning av kalk og hvetemel, rene høykvalitets råvarer som animalsk fett, oljerike, skrelte solsikkefrø og fettrik kornmel.
Unik komposisjon; fettballene forblir myke selv i ekstrem kulde. Om sommeren er de også fine å bruke, forutsatt at de plasseres i skyggen. Det høye fettinnholdet sørger for at meisebollene er godt vannavstøtende.
Vivara meiseboller er i gjennomsnitt 20% større enn andre fettkuler.
Fete baller uten nett; tryggere for fugler og mer miljøvennlig.
Også tilgjengelig i 3 andre varianter: meiseboller med melorm, meiseboller original og meiseboller ”no mess” med peanøtt.
Anbefalt av den Nederlandske fugleforeningen. Selges eksklusivt hos Vivara.
| Artikelnummer | 102100120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 180 mm |
| Høyde | 120 mm |
| Lengde | 60 mm |
| Vekt | 0.6 kg |
| Kalorier (per 100g) | 491 |
| Hovedingredienser | Hvete, Svarte solsikkefrø, Maismel, Kalsiumkarbonat, Peanøttmel, Tørket melorm, Gammarus |
| Analysert innhold | Råprotein 10.3%, Råfett 25.6%, Råfiber 2.8%, Råaske 2.8% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|