FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Skriv inn e-postadressen din for å få varsel når den er på lager igjen:
Forbedret variant av vår tidligere fuglemater for melormer med beskyttende bur. Bare tilgjengelig hos Vivara. Bare små fugler får tilgang til maten. Beskyttelsesburet kan henges opp, monteres på Vivaras kombistang eller plasseres for seg selv. Den er enkel å demontere for rengjøring.
| Artikelnummer | 945510119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 274 mm |
| Høyde | 366 mm |
| Lengde | 270 mm |
| Vekt | 1.188 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|