FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Forbedret variant av vår tidligere fuglemater for fettprodukter med beskyttende bur. Bare tilgjengelig hos Vivara. Inne i det beskyttende buret kan du tilby forskjellige fettprodukter. Bare små fugler får tilgang til maten. Beskyttelsesburet kan henges opp, monteres på Vivaras kombistang eller plasseres for seg selv. Den er enkel å demontere for rengjøring.
Passer til Vivara energiblokker som er fullpakket med livsviktige fettstoffer og til Vivara meiseboller som fuglene rett og slett elsker.
Leveres uten fôr og uten stang.
| Artikelnummer | 945500119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 320 mm |
| Høyde | 280 mm |
| Lengde | 320 mm |
| Vekt | 1.415 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Svarttrost, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Gjerdesmett, Bokfink, Stær, Spettmeis, Trekryper, Svartmeis, Stjertmeis, Granmeis, Løvmeis, Pilfink |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|