FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Pen matskål hvor du kan tilby forskjellige typer fôr, avhengig av hvilke fugler som er i hagen. Bare heng den i et tre eller et annet bra sted! Nå blir det ekstra moro å mate hagefugler. Inkludert stabil oppheng sløyfe av ståltråd. Vierno -keramikkserien inneholder flere andre produkter, som alle har vakre naturlige farger.
Vær oppmerksom på at det kan forekomme variasjoner i både form og farge på grunn av produktets keramiske natur.
| Artikelnummer | 343520119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 155 mm |
| Høyde | 130 mm |
| Lengde | 110 mm |
| Vekt | 0.51 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stillits, Grønnsisisk |
| Farge | Blå |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|