FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Fôringshuset Vierno Taverna tilbyr fuglene lett tilgang til maten gjennom de fine avrundede åpningene. Ved hjelp av Vivaras kombi stativ kan du plassere denne fugletavernaen akkurat der du vil. Eller henge den i et tre. Vierno keramisk fuglebrett har en stabil opphengsystem av ståltråd.
Det finnes også Vierno -modeller for vann og levende materialer i tillegg til andre typer fôrhus.
| Artikelnummer | 343440119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 145 mm |
| Høyde | 148 mm |
| Lengde | 145 mm |
| Vekt | 0.715 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Grønnsisisk, Stillits |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|