FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker informasjonskapsler (cookies) for at besøket ditt på nettstedet vårt skal gå så smidig som mulig, fra å huske preferansene dine til å vise riktig fuglekasse.
Handlekurv
Blir du plaget av ugress som dukker opp etter å ha spredt fuglemat? Dette malte matbordet forhindrer ugressproblemet, og holder hagen stort sett ugressfri. Bordet er lett å flytte og rengjøre. En solid, finmasket underside av netting sørger for at vannet tømmes raskt. Dette holder maten fersk.
| Artikelnummer | 930350119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 402 mm |
| Høyde | 124 mm |
| Lengde | 335 mm |
| Vekt | 0.798 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Svarttrost, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Stær, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stillits, Grønnsisisk |
| Materiale | Tre (FSC® 100%) |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|