FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Disse konglene er en skikkelig fest for fuglene. De er spekket med kaloririke ingredienser: talg, solsikkefrø og ulike korn og frø. Fuglene er enormt glad i dem og i tillegg gir disse konglene (som forøvrig er ekte) et godt grep for fuglene å holde på mens de spiser.
En godbit for fuglene og et fint tillegg til hagen.
| Artikelnummer | 102380120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 100 mm |
| Høyde | 150 mm |
| Lengde | 100 mm |
| Vekt | 0.285 kg |
| Hovedingredienser | Hvete, Havre, Mais, Sorghum (rød dari), Bifftalg, Svarte solsikkefrø, Stripete solsikkefrø, Solsikkehjerter, Hirse, Peanøtter, Rapeseed Oil |
| Egnet for | Klar til å henge |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|