FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Gigantiske meiseboller med snor består av to x 450 gram store fettboller til hagefugl. Disse kanonkuler virkelig tiltrekker fuglene til festmåltid. Inneholder bare nøye utvalgte ingredienser som har høyest mulig kaloriinnhold. Fuglene trenger mye energi. Disse meisebollene er laget av nøye utvalgte plantebaserte ingredienser og inneholder derfor ingen animalske ingredienser.
Begge talgkullene har samme kaloriinnhold, men den ene har også fått et lag med fettrike svarte solsikkefrø. Dette er fordi svarte solsikkefrø har et høyere fettinnhold enn f.eks. stripete solsikkefrø.
Inneholder RSPO-sertifisert palmeolje.
| Artikelnummer | 101030120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 220 mm |
| Høyde | 110 mm |
| Lengde | 70 mm |
| Vekt | 0.998 kg |
| Kalorier (per 100g) | 529 |
| Hovedingredienser | Frøblanding, Solsikkehjerter, Vegetabilsk olje |
| Analysert innhold | Fuktighet 7.7%, Råprotein 7.9%, Råfett 35.3%, Råfiber 2.7%, Råaske 1.5% |
| Egnet for | Fuglebord, Dedikert mater |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|