FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
En kokosnøtt som er fylt med energirikt talg til fugler. Kokosnøtten ser ikke bare fint ut, men tilbyr også fuglene bra fotfeste mens de spiser. Det er lett å henge i hagen, og når den er tom, kan skallet gjenbrukes.
Vekt: Ca. 200 g. Vekten kan variere noe.
| Artikelnummer | 105350119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 120 mm |
| Høyde | 180 mm |
| Lengde | 45 mm |
| Vekt | 0.1 kg |
| Kalorier (per 100g) | 473 |
| Hovedingredienser | Hvetemel, Bifftalg, Peanøttmel, Blandede frø, Tørket melorm 0.01%, Insekter 0.01% |
| Analysert innhold | Fuktighet 7.6%, Råprotein 7%, Råfett 32.2%, Råfiber 2.3%, Råaske 0.8% |
| Egnet for | Fuglebord, Klar til å henge |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|