FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
En halv kokosnøtt som er fylt med energirikt peanøttsmør til fugler. I tillegg til fett av høy kvalitet, inneholder det peanøtter, frøblanding, korn og rapsolje. Kokosnøtten ser ikke bare fint ut, men tilbyr også fuglene bra fotfeste mens de spiser. Det er lett å henge i hagen, og når den er tom, kan skallet gjenbrukes.
Vekt: Ca. 200 g. Vekten kan variere noe.
| Artikelnummer | 102790119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 92 mm |
| Høyde | 104 mm |
| Lengde | 46 mm |
| Vekt | 0.16 kg |
| Kalorier (per 100g) | 491 |
| Hovedingredienser | Hvete, Havre, Mais, Sorghum (rød dari), Bifftalg, Svarte solsikkefrø, Stripete solsikkefrø, Solsikkehjerter, Hirse |
| Analysert innhold | Fuktighet 8.78%, Råprotein 9.8%, Råfett 26.9%, Råaske 2.2%, Karbohydrater 52.3% |
| Egnet for | Fuglebord, Klar til å henge |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|