FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Gjør hagen din ekstra attraktiv med denne vakre plantekurven. Med det flotte mønsteret med muntre sommerfugler, er denne svarte metallkurven et fint tillegg i hagen din. Den er også utstyrt med tre kjeder med opphengkrok. Metallet har et pulverlakklag, slik at du kan ha glede av denne kurven lenge. Kokosinnlegget sørger for at vannet blir absorbert og sakte vannes plantene.
Finnes i forskjellige størrelser.
Mål: Ø 30 cm, høyde 15,5 cm
| Artikelnummer | 675500119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 314 mm |
| Høyde | 162 mm |
| Lengde | 313 mm |
| Vekt | 0.352 kg |
| Farge | Svart |
| Materiale | Pulverlakkert metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|