FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Her kan du samle og se på dine mest spennende funn fra skog, eng eller strand. De innebygde forstørrelsesglassene i de 7 rommene gjør det lettere å se alt. Forstørrelse: 7x (store rom), 5x (middels rom) og 2x (små rom).
Laget av bøketre, trelister og akryl.
| Artikelnummer | 973290119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 108 mm |
| Høyde | 200 mm |
| Lengde | 52 mm |
| Vekt | 0.133 kg |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tre |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|