FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Skriv inn e-postadressen din for å få varsel når den er på lager igjen:
Dette holdbare og attraktive insekthotellet i tre og betong er et perfekt habitat for solitære bier. Med tanke på at biebestanden har gått ned de siste årene, er det viktig å støtte dem ved å installere et reir som dette. Den runde strukturen er laget av WoodStone, en robust blanding av trefiber og betong, noe som garanterer lang levetid. Bambusrørene inni kan skiftes ut slik at insektene kan bruke reiret på nytt.
Vi er så sikre på kvaliteten på trebetongproduktene våre at vi tilbyr 10 års garanti på rammen til insekthotellet. Det beste resultatet oppnår du ved å plassere insekthotellet på et solrikt sted i nærheten av blomstrende planter der det ofte finnes bier.
| Artikelnummer | 921400119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 152 mm |
| Høyde | 152 mm |
| Lengde | 111 mm |
| Vekt | 1.54 kg |
| Egnet dyreliv | Bie, Insekt, Marihøne |
| Farge | Grå |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|