FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Denne slitesterke fuglekasse i trebetong er et perfekt reir for kattugler. En solid monteringsbrakett og to justerbare festepunkter nær basen gjør det enkelt å feste til et tre. Når du ønsker å sjekke eller rengjøre reirboksen, fjernes taket enkelt grunnen to klemmer som holder taket.
Tips: Hvis du ønsker å gjøre reiret virkelig attraktivt for kattuglene, bør du legge et lag med torv på bunnen av reiret før det henges opp.
| Artikelnummer | 906650120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 307 mm |
| Høyde | 504 mm |
| Lengde | 337 mm |
| Vekt | 14.041 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Kattugle |
| Farge | Grå |
| Materiale | Tre (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|