FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Denne balanserte flytende fôrblandingen er en smakfull og næringsrik godbit spesielt utviklet for ville svaner og ender. Fôret kan strøs langs kantene av dammer og innsjøer og flyter på vannet, slik at fuglene lett finner det.
Leveres i en resirkulerbar beholder som holder fôret friskt og er lett å bære. Beholderen kan fylles på igjen og brukes flere ganger – perfekt for bærekraftig mating.
| Artikelnummer | 280320119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 136 mm |
| Høyde | 134 mm |
| Lengde | 136 mm |
| Vekt | 0.35 kg |
| Kalorier (per 100g) | 314 |
| Hovedingredienser | Hvete, Fiskemåltid, Hvete Middlings, Kyllingfett, Fiskeolje (laks) |
| Analysert innhold | Råprotein 20%, Råfett 7%, Råfiber 2.5%, Råaske 5.5%, Karbohydrater 42.7% |
| Egnet for | Fôring på bakken |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | And, Svan |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|