FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
Handlekurv
Hell bare disse peanøttene i en nøtteautomat, som vår EasyFlip nøtteautomat, finn det beste stedet å henge den i hagen, og vent for å se hvilke fugler som dukker opp!
Den resirkulerbare plastboksen holder peanøttene friske og har perfekt størrelse for små hender. Boksen kan fylles på igjen og brukes mange ganger – perfekt for bærekraftig mating.
| Artikelnummer | 280260119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 135 mm |
| Høyde | 133 mm |
| Lengde | 135 mm |
| Vekt | 0.5 kg |
| Kalorier (per 100g) | 591 |
| Hovedingredienser | Peanøtter |
| Analysert innhold | Fuktighet 6.94%, Råprotein 31.2%, Råfett 47.56%, Råfiber 2.48%, Råaske 2.4%, Karbohydrater 9.42% |
| Egnet for | Dedikert mater, Peanøttautomat |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Blåmeis, Kjøttmeis, Toppmeis, Stjertmeis, Gråspurv, Pilfink, Rødstrupe, Bokfink, Større flaggspett, Stær, Spettmeis, Svarttrost, Stillits, Grønnsisisk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|