FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Disse to vakre og praktiske kjøkkenhåndklær viser fram kjente fuglearter som rødstrupe, meis og spurv. Designet av Roy Kirkham. Høy kvalitet fra England. Flott gave til bestemor eller mamma. Pakken inneholder 2 stk.
| Artikelnummer | 976320111 |
|---|---|
| Merke | Roy Kirkham |
| Bredde | 171 mm |
| Høyde | 358 mm |
| Lengde | 36 mm |
| Vekt | 0.124 kg |
| Farge | Ulike/flerfarget |
| Materiale | Bomull |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|