FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Vil du gi hagefuglene dine et skikkelig energiboost og samtidig gjøre uterommet ditt litt villere og vakrere? Vår Kokosfest er hele pakken: en morsom, naturlig fuglegodbit full av energirike ingredienser som hjelper fuglene å holde seg sterke gjennom kalde vinterdager.
Og det beste? Den kommer i et ekte kokosnøttskall – som gir nytt liv til noe som ellers ville blitt kastet. Så du gjør mer enn å mate fugler – du tar også et snilt og bærekraftig valg. Du trenger ingen mater: bare heng den opp i et tre eller på en krok og nyt besøket.
Det har aldri vært så enkelt – eller givende – å mate fugler. Bare heng den opp, len deg tilbake, og la naturen komme til deg.
| Artikelnummer | 111790119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 100 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Lengde | 50 mm |
| Vekt | 0.2 kg |
| Kalorier (per 100g) | 505 |
| Hovedingredienser | Korn, Fett og oljer, Mineraler, Frø, Multivitaminer |
| Analysert innhold | Fuktighet 5.88%, Råprotein 7.09%, Råfett 28.01%, Råfiber 0.79%, Råaske 5.49%, Karbohydrater 54.5% |
| Egnet for | Fuglebord, Klar til å henge |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|