FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Flott krus med et naturtro bilde, laget av kunstner Elwin van der Kolk, som vil glede alle fugleelskere. Kruset tilhører en serie som inneholder 8 forskjellige fuglemotiver. På den ene siden av kruset er et voksent gjerdesmett avbildet og på den andre siden en ungfugl. Tåler mikrobølgeovn og oppvaskmaskin. Flott julegave for de som elsker fugl.
| Artikelnummer | 979300119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 114 mm |
| Høyde | 90 mm |
| Lengde | 90 mm |
| Vekt | 0.21 kg |
| Farge | Hvit |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|