FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Vakkert krus med en tistel sommerfugl (vitenskapelig navn: Vanessa Cardui) mot en lilla bakgrunn, som er designet av den nederlandske naturmaleren Myrte. Den er laget av porselen som tåler oppvaskmaskin.
Hvert krus leveres i en vakker pakke, som gjør det til en perfekt gave.
| Artikelnummer | 979290119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 115 mm |
| Høyde | 100 mm |
| Lengde | 100 mm |
| Vekt | 0.24 kg |
| Farge | Lilla, Syrin |
| Materiale | Keramikk |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|