FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Med dette nattreiret tilbyr du hagefuglene et fint skjulested for natten. Heng den på et trygt, lunt sted, og meis, rødstrupe og andre småfugler vil dra nytte av den.
| Artikelnummer | 909700119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 117 mm |
| Høyde | 363 mm |
| Lengde | 112 mm |
| Vekt | 0.067 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Rødstrupe, Gjerdesmett, Sangdrossel |
| Farge | Brun |
| Materiale | Tekstil |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|