FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Settet består av en fettbollerbeholder av metall med plass til fire talgboller og et tilhørende beskyttelsesbur. Begge er produsert i høykvalitets pulverlakkert metall, noe som gjør dem holdbare og værbestandige. Det store lokket er ikke bare der for å lukke beholderen, men beskytter også meiseboller mot regn og snø. Beskyttelsesburet sikrer at mindre fugler som meis og finker kan spise i fred og ro uten å bli jaget bort av større fugler. Det bidrar også til at de store fuglene ikke får tilgang til materen.
De to delene er enkle å ta fra hverandre. Skru av lokket, hvoretter det er lett å fjerne meiseboller beholderen og deretter rengjøre den og beskyttelsesburet, eventuelt med Vivaras spesielle børste.
Beskyttelsesburet kan henges opp med et av våre stativsystemer eller kjeder og kroker.
| Artikelnummer | 351590119 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 235 mm |
| Høyde | 300 mm |
| Lengde | 235 mm |
| Vekt | 0.89 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Gråspurv, Kjøttmeis, Blåmeis, Rødstrupe, Bokfink, Grønnfink, Pilfink, Svartmeis, Toppmeis, Stillits, Grønnsisisk |
| Farge | Svart |
| Materiale | Plast, Pulverlakkert metall, Metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|