FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte 10 partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Skriv inn e-postadressen din for å få varsel når den er på lager igjen:
En speciell foderautomat av plast med fyra öppningar, som har likadan sittring som våra andra foderautomater. Men för att hindra att de små nigerfröna rinner ut och blåser iväg har dessa automater mindre öppningar.
De små fettrika nigerfröna är fettrika och speciellt lämpliga för siskor och steglitser. På en del platser har matning med nigerfrön till och med bidragit till att steglitserna, som var på tillbakagång, åter har ökat i antal.
| Artikelnummer | 320000120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 90 mm |
| Høyde | 326 mm |
| Lengde | 88 mm |
| Vekt | 0.238 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Stillits, Grønnsisisk |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Plast |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|