FUGLER ELSKER FRØ...
VI ELSKER COOKIES
Vi bruker cookies for å gjøre besøket ditt på nettstedet vårt så smidig som mulig. Fra å huske preferansene dine til å vise deg den riktige fuglekassen.
Nødvendige cookies og personvernvennlige analytiske cookies sørger for at Vivara-nettbutikken fungerer pålitelig, sikkert og raskt, og gjør det mulig for oss å måle kvaliteten. Disse cookiene er alltid aktivert. Hvis du velger Godta alle, bruker vi også analytiske cookies, markedsføringscookies og personaliseringscookies. I den forbindelse behandler vi personopplysninger, som IP-adresse/cookie-ID samt klikk- og nettleseratferd, og vi kan dele disse med utvalgte (10) partnere (se partnerlisten). Du kan når som helst endre samtykket ditt i vår cookieerklæring, som du også finner via lenken «Cookies» nederst på siden. Mer informasjon: cookieerklæring og personvernerklæring.
🪻 Sesongens beste tilbud - spar opptil 150 kr!
Handlekurv
Disse spesielle fôrsiloene har samme ring som våre andre fôrsiloer. For å forhindre at det fine Nigerfrøet blåser bort, er fôringsåpningene til Nigersiloen noe smalere enn på vanlige fuglematere. Fôrsiloen leveres uten stang!
Vi anbefaler bruk av Nigerfrø hvis det er grønnfink, grønnsisik og stillits i nærområdet.
| Artikelnummer | 320300120 |
|---|---|
| Merke | CJ Wildlife |
| Bredde | 80 mm |
| Høyde | 285 mm |
| Lengde | 80 mm |
| Vekt | 0.365 kg |
| Egnet dyreliv | Fugl |
| Egnet for | Stillits, Grønnsisisk |
| Farge | Grønn |
| Materiale | Metall |
| Cookienavn | Type | Expires | Beskrivelse |
|---|